WooCommerce SafirCOD

plugin banner

integrates SafirCOD, an Iranian Cash on Delivery service, with WooCommerce.

Author:Domanjiri (profile at wordpress.org)
WordPress version required:4.0
WordPress version tested:4.3.1
Plugin version:1.6.1
Added to WordPress repository:16-01-2014
Last updated:20-10-2015
Warning! This plugin has not been updated in over 2 years. It may no longer be maintained or supported and may have compatibility issues when used with more recent versions of WordPress.
Rating, %:100
Rated by:3
Plugin URI:http://safircod.ir/
Total downloads:5 253
Active installs:10+
plugin download
Click to start download

EN:

Get shipping cost from SafirCOD, an Iranian Cash on Delivery service which support shipping over country, and then register shop order in this system.

(Pesian description)

FA:

این افزونه فروشگاه ووکامرسی شما را به سیستم سفیر وصل می‌کند. با نصب افزونه، دو روش ارسال پست پیشتاز و پست سفارشی به فروشگاه شما اضافه خواهد شد.

در زمان ثبت سفارش توسط خریدار، ابتدا موقعیت خریدار دریافت می‌گردد (استان و شهر) و سپس هزینه‌ی ارسال کالا به دو روش پیشتاز و سفارشی از سیستم سفیر استعلام شده به او نمایش داده خواهد شد. در صورت انتخاب هر یک از این دو روش، پس از تکمیل شدن فرم مشخصات، سفارش به طور خودکار در پنل شرکت سفیر ثبت می‌گردد.

افزونه، هر چند ساعت یکبار وضعیت سفارش‌ها را از سفیر استعلام کرده و اطلاعات فروشگاه را بروز می‌کند، در نتیجه خریدار با کد رهگیری‌ای که در انتهای خرید خود دریافت کرده، در محیط فروشگاه شما، می‌تواند وضعیت سفارش خود را پیگیری کند.

در این افزونه

  • انتخاب استان و شهر به سبد خرید منتقل شد تا کاربر در ابتدای خرید خود، بتواند هزینه‌ی ارسال کالا را مشاهده کند.
  • فیلدهای کشور، *استان و شهر از فرم خرید (یا همان فرم دریافت آدرس) حذف شدند.
  • هزینه‌های ارسال کالا که از سیستم سفیر استعلام می‌شوند به مدت محدودی در دیتابیس ذخیره می‌گردد تا در صورت تکرار خرید، و یا انجام خرید مشابه، نیازی به استعلام مجدد نباشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی، وب سرویس شرکت سفیر امکان پاسخ‌گویی نداشته باشد، سفارش با موفقیت در سایت ثبت می‌شود. در این مواقع مدیر سایت توسط ایمیلی آگاه می‌شود تا نسبت به ثبت دستی سفارش در پنل سفیر اقدام کند.
  • هر 24 ساعت یکبار وضعیت سفارش‌های تکمیل نشده، از سیستم سفیر استعلام و بروزرسانی می‌شود. بنابراین خریدار با وارد کردن کد رهگیری در ابزارک رهگیری ووکامرس، از آخرین وضعیت سفارش آگاه می‌گردد.

نصب

برای دانستن چگونگی نصب افزونه، سربرگ نصب را مطالعه کنید. همچنین فایل راهنمای نصب با فرمت پی-دی-اف ، در بسته‌ی دانلودی در دسترس است، در این فایل مراحل تنظیم و راه‌اندازی افزونه به کمک تصاویری توضیح داده شده است.

Requirements:

  1. An installed version of Persian WooCommerce
  2. An active account on Safir

Screenshots
FAQ
ChangeLog